Manipulant marfuri

Media netă estimată pe baza celor 364 de salarii introduse în Salario: 2800 RON/Luna

CTP INDUSTRY SERVICES SRL
Locație: Bucuresti

Cautam colegi pentru echipa noastra din Bucuresti care sunt dornici sa lucreze in industria maselor plastice.

Studii:

Studii minim 10 clase sau scoala profesionala;

Competente:

-Disponibilitate de lucru in schimburi;

-Atentie la detalii;

-Capacitatea de a efectua sarcini repetitive;

Experienta anterioara in activitati de productie / depozit;

Responsabilitati:

-Verificarea calitatii ambalajului receptionat;

-Asezarea si transferarea marfurilor in zonele special amenajate;

-Scanarea locatiilor destinate din zona de logistica;

-Sortarea si transferarea deseurilor in containerele dedicate fiecarui tip;

-Asigurarea nivelului optim al materiei prime in recipientele corespunzatoare;

Program de lucru: 3 schimburi | 8 ore pe zi

Beneficii:

-Salariul NET 2700 - 3500 Lei;

-Contract de munca pe perioada nedeterminata;

-Ore suplimentare platite dublu;

-Tichete de masa de 35 lei/zi lucrata;

-Bonus Paste/Craciun = 500 lei/eveniment (1000 lei NET Total)

-Spor pentru tura de noapte;

-Bonus performanta;

-Decont de transport;