Electrician mentenanta utilaje

Companie verificată
Aplica rapid
G & C TEMP SRL
Locație: Cristian

Tip job: FullTime

Workforce recruteaza electrician mentenanta pentru unul dintre clientii sai, o companie de productie din Cristian.

Cerinte:

Absolvent minim scoala profesionala;

Calificare in meseria de electrician, electromecanic avantaj;

Experienta in mentenanta electrica minim 2 ani;

Cunostinte in citire, interpretare scheme/schite electrice, pneumatica;

Operare PC;

Capacitate de organizare;

Abilitati de comunicare si interrelationare;

Persoana responsabila, adaptabila

Sarcini si responsabilitati:

Asigura urmarirea executiei lucrarilor de intretinere si interventie la utilaje in timpul stabilit, cu respectarea normelor SSM si de calitate impuse;

Este responsabil pentru repararea la timp si de calitate a masinilor si utilajelor din dotare, in limita atributiilor ;

Este responsabil de respect area graficului de mentenanta preventiva, de micsorarea timpilor de stationare a masinilor, precum si a numarului de reparatii accidentale;

Verifica si intervine, in limita atributiilor, la eventualele defectiuni aparute in functionarea alimentarii cu energie electrica a sectiei (instalatii de iluminat, prize de joasa tensiune);

Asigura mentenanta preventiva a masinilor (reparatii planificate conform planului de revizii)

Verifica si urmareste functionarea echipamentelor, sculelor din procesul de productie, conform cerintelor de calitate impuse;

Verifica si urmareste graficele de climatizare, temperatura, calitate aer, care fac parte din procesul de productie;

Verifica si planifica calibrarea echipamentelor, dupa cerintele de calitate impuse.

Beneficii:

Contract pe durată nedeterminată;

Tichete de masă 20 RON/tichet;

Bonus lunar productie 200 RON net;

Bonus trimestrial productie 375 RON net;

Spor de noapte 25;

Ore suplimentare platite 200 ;

Tichete cadou Craciun Pasti Vacanta 2500 ron net total;

Spor de fidelitate 2 in fiecare an;

Abonament medical;

Cantina subventionata 5 RON/zi;

Acces la programe sportive