Montator acoperișuri (Norvegia)

Aplica rapid

Salariu: De la 2600 EURO pe lună

Silverhand.ro SRL
Locație: Norvegia

Tip job: FullTime

Vei beneficia de:

un salariu de 250 NOK brut / oră;

cazare asigurată contra cost de firma angajatoare (între 4900 și 5500 NOK/lună);

contract de muncă încheiat direct cu angajatorul norvegian;

contract de mediere transparent cu societatea Silverhand, conform legii 156/2000, fără comision sau alte taxe;

un bonus pentru orele suplimentare;

traducerea documentelor în limba engleză oferită gratuit de compania noastră;

îndrumare și consiliere permanentă din partea echipei noastre;

asigurări (medicală, în caz de accident);

dezvoltare și avansare pe plan profesional;

Atribuțiile postului:

montarea de acopeșuri din țiglă și acoperișuri plate;

asamblarea profilelor din oțel și a jgheaburilor.

Cerințele postului:

cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional;

experiență în domeniu;

înțelegerea desenului tehnic;

permis de conducere categ. B.

Vrei un job?

Contactează-ne sau aplică mai jos.