Lăcătuș naval (Olanda)

Aplica rapid

Salariu: De la 600 EURO pe săptămână

Silverhand.ro SRL
Locație: Olanda

Tip job: FullTime

Vei beneficia de:

un salariu de 600 EUR net / săptămână (40 ore lucrate);

cazare asigurată și plătită de firma angajatoare, inclusiv cheltuielile de întreținere;

contract de muncă încheiat direct cu angajatorul olandez ;

contract de mediere transparent cu Silverhand, conform legii 156/2000, fără comision sau alte taxe;

posibilitate de a primi un avans după 40 ore lucrate;

un spor pentru orele suplimentare;

traducerea documentelor în limba engleză oferită gratuit de compania noastră;

îndrumare și consiliere permanentă din partea echipei noastre;

asigurări (medicală, în caz de accident);

dezvoltare și avansare pe plan profesional;

Atribuțiile postului:

asamblarea de structuri metalice pentru nave;

manevrarea materialelor, ansamblelor și subansamblelor metalice;

realizarea de confecții metalice pentru nave.

Cerințele postului:

cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional;

permis de conducere categoria B;

experiență în domeniu;

cunoștințe de lucru după desenul tehnic;

disponibilitate de deplasare cu mașina personală este un avantaj;

Vrei un job?

Contactează-ne sau aplică mai jos.