Consilier juridic birou executor judecatoresc

Aplica rapid

Salariu: De la 2600 până la 4500 LEI pe lună

Executor judecatoresc Cristian Munteanu
Locație: Timisoara

Tip job: FullTime

Descrierea postului

- munca de birou

- deplasari la instantele judecatoresti, la banci, la serviciul contabilitate, la diverse institutii/persoane

- uneltele, instrumentele, echipamentul de lucru sunt cele specifice muncii de birou: computer, scanner, imprimanta, Xerox, fax, telefon,etc.

- relatii cu publicul

- activitati de organizare administrativa si protocol

Cerințele postului

- cunostinte operare PC

- abilitati de rezolvare a problemelor, persoana ordonata, amabila, dinamica;

- abilitati foarte bune de organizare;

- obiectivitate in aprecierea si analiza situatiilor economice, financiare si sociale, receptivitate, spirit de echipa (sincer, dispus la colaborare)

- studii superioare juridice sau economice - OBLIGATORIU.

Preferabil experienta in domeniul executarii silite.

Responsabilitățile postului

- posibilitate de promovare

- prime in functie de realizari

- desfasurarea activitatii intr-un mediu placut

- conditii de munca superioare

Cei interesati pot depune cv.