Mecanic de intretinere

Aplica rapid
E-Cablaje SA
Locație: Bistrita

Tip job: FullTime

Responsabilități:

Menține și supraveghează buna funcționare a echipamentelor și utilajelor din dotare în parametrii impuși;

Realizează activități de reglare/setare mașini de injecție pentru obținerea caracteristicilor de calitate și productivitate;

Responsabil de montarea/demontarea matrițelor de injecție mase plastice;

Completează documentația specifică activității;

Execută lucrări de întreținere preventivă/predictivă, reparații curente și capitale ale mașinilor de injecție și utilajelor din cadrul secției de producție;

Participă la implementarea și validarea de produse noi.

Cerințe:

Studii medii în domeniul tehnic/școală profesională;

Cunoștințe de mecanică și hidraulică;

Cunoștințe aparate de măsurare (șubler, micrometru, comparator);

Gândire practică și spirit tehnic;

Disponibilitate de lucru în schimburi.

Beneficii:

Tichete de masă pentru fiecare zi muncită;

Primă de sărbători;

Transport asigurat;

Bonus de fidelitate în cadrul unității;

Salar negociabil în cadrul interviului de angajare;

Bonusuri în funcție de performanțe;

 Alte avantaje conform Contractului Colectiv de Muncă.