Personal de curatenie

Aplica rapid

Salariu: De la 2999 până la 3000 LEI pe lună

Soho Beauty Boutique SRL
Locație: Bucuresti

Tip job: FullTime, PartTime

Compania noastră caută o persoană responsabilă și motivată pentru a se alătura echipei noastre în calitate de femeie de curățenie. Ne dorim un individ dedicat și atent la detalii, capabil să ofere un standard înalt de curățenie și igienă în spațiile noastre.

Responsabilități:

Efectuarea curățeniei generale în birouri, în încăperi de producție și în alte spații desemnate conform cerințelor stabilite.

Curățarea și dezinfectarea toaletelor, inclusiv a toaletelor, a chiuvetelor și a suprafețelor.

Aspirarea, măturarea și spălarea podelelor, precum și ștergerea prafului de pe mobilier și de pe suprafețe.

Curățarea și degresarea suprafețelor din bucătărie, inclusiv a blatului de lucru, a aragazului și a altor electrocasnice.

Schimbarea lenjeriei de pat și a prosoapelor, precum și spălarea și călcatul lenjeriei murdare.

Colectarea și aruncarea gunoiului în recipiente adecvate.

Menținerea stocului de produse de curățenie și a altor consumabile necesare.

Cerințe:

Experiență anterioară în domeniul curățeniei este un avantaj, dar nu este obligatorie.

Abilitatea de a lucra eficient într-un mediu agitat și de a respecta termene strânse.

Capacitatea de a urma instrucțiunile și de a lucra independent sau în echipă.

Atitudine pozitivă și abilități excelente de comunicare.

Beneficii:

Salariu competitiv și oportunitatea de a avansa în cadrul companiei.

Mediu de lucru plăcut și echipă prietenoasă.

Program flexibil și beneficii suplimentare.

Dacă sunteți o persoană dornică să ofere o curățenie impecabilă și să contribuie la un mediu de lucru sănătos și plăcut, vă rugăm să aplicați cu un CV. Așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre!