Muncitor necalificat

Aplica rapid

Salariu: De la 3000 până la 4000 LEI pe lună

Clarismart Consulting SRL
Locație: Ploiesti

Tip job: FullTime

Cerinte:

-Seriozitate;

 -Adaptabilitate;

 -Dorinta de munca;

 -Abilitati de lucru la inaltime;

-Cunostinte de calculatoare, retelistica, swich-uri, routere

-Permis auto categ B

Descrierea jobului:

-Executarea lucrarilor de instalare si mentenanta a serviciilor de telecomunicatii pentru persoane juridice

-Instalare fibra optica/hfc aerian/subteran

-Interventii/service fibra optica

-Configurari echipamente /acceptante mediu fibra optica

-Asigura intretinerea retelei de fibra optica prin activitati specifice de control, masurare si diagnosticare a functionarii retelei (interpretari masuratori, diagrame etc.)

-Efectueaza deplasari in regiune in vederea realizarii lucrarilor de instalare, intretinere si modernizare a retelei de fibra optica

-Urmarirea, verificarea periodica si modul cum sunt exploatate si intretinute echipamentele din dotare

Beneficii oferite:

-Pachet salarial motivant

-Servicii medicale decontate de angajator

-Angajare pe durata nedeterminata.

SC Clarismart Consulting SRL proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.