Inspector CTC-CONFIND

Aplica rapid

Salariu: De la 4 până la 5 LEI pe oră

Confind SRL
Locație: Campina

SC.CONFIND Campina caută un inspector de calitate responsabil si implicat pentru a se alatura echipei noastre. Acest rol este esențial pentru asigurarea calității produselor și pentru menținerea standardelor ridicate ale companiei noastre.

Descriere:

Inspector CTC -masuratori in urma prelucrarilor metalice.

 Cerinte:

  • Experienta/studii superioare
  • Atenție la detalii și abilități excelente de observare
  • Abilități bune de comunicare și capacitatea de a lucra în echipa

 Descrierea postului de munca:

  • Efectueaza inspectiile aferente produsului fabricat, avand in vedere documentatia tehnica si/sau alte specificatii definite, pentru verificarea conformitatii acestuia cu cerintele specificate;
  • Asigura respectarea standardelor de calitate și siguranță;
  • Intocmeste rapoarte in vederea comunicarii rezultatelor activitatilor de calitate
  • Opreste de pe flux produsele necorespunzatoare in conformitate cu cerintele specificate.

 Oferta post de lucru:

  • Pachet salarial avantajos
  • Tichete de masa ;
  • Transport asigurat sau decontat la si de la domiciliu ;
  • Consult si analize medicale la CM Sanconfind in cuantum de 500 lei/an ;
  • Bonusuri ;
  • Plata sigura si punctuala-avans si lichidare ;
  • Program fix de luni pana vineri (07:00-15:30)
  • Prime de sarbatori si nu numai ;