Operator Call Center - ITALIANA - Municipiul IASI Operator Call Center

Aplica rapid
PSG PERSONAL SERVICES GROUP SRL
Locație: Iasi

Tip job: FullTime

Cerinte

Aplica daca:

Cunosti Limba Italiană avansat - OBLIGATORIU

Ai abilități excelente de comunicare și ascultare activă.

Experiență anterioară într-un call center sau într-un rol similar constituie un avantaj.

Ai abilități de utilizare a computerului.

Responsabilitati / Realizari

Ce anume vei face:

Preiei apeluri telefonice primite de la clienții din Italia și răspunzi la întrebările acestora într-un mod profesional și prietenos.

Furnizezi suport clienților în legătură cu serviciile companiei.

Înregistrezi datele interacțiunilor cu clienții în sistem.

Alte informatii

Program de lucru: 2 Schimburi

Schimbul 1 - 10:00 - 18:00

Schimbul 2 -12:00 - 20:00

Vei avea parte de:

Salariu atractiv, motivant și competitiv

Tichete de masă

Abonament medical privat

7Card pentru beneficii de sănătate și wellness

Beneficii

Bonus de performanta

Abonament medical

Abonament la sala sport

Training-uri

Tichete de masa

Tichete de vacanta