Electrician construcții (Germania)

Aplica rapid

Salariu: De la 2400 EURO pe lună

Silverhand.ro SRL
Locație: Germania

Tip job: FullTime

Vei beneficia de:

un salariu de 16,00 EUR brut / oră + 30,00 EUR net diurnă/ zi lucrată;

cazare asigurată și plătită de firma angajatoare, inclusiv cheltuielile de întreținere;

contract de muncă încheiat direct cu angajatorul german;

contract de mediere transparent cu Silverhand, conform legii 156/2000, fără comision sau alte taxe;

posibilitate de a primi un avans după 40 de ore lucrate;

dreptul la pensie și alocație ”Kindergeld” 250 EUR lunar/copil sau student până la 26 ani;

un spor pentru orele suplimentare;

traducerea documentelor în limba germană oferită gratuit de compania noastră;

îndrumare și consiliere permanentă din partea echipei noastre;

asigurări (medicală, în caz de accident);

dezvoltare și avansare pe plan profesional;

Atribuțiile postului:

cablarea prin tuburi fixe și flexibile;

citirea desenelor tehnice;

instalarea de panouri de distribuție, întrerupătoare de circuit, prize și alte dispozitive electrice;

repararea și recondiționarea instalațiilor electrice;

Cerințele postului:

cunoștințe de limba germană la nivel minim B1;

experiență în domeniu;

permis de conducere categ. B;

disponibilitate de deplasare cu mașina personală;

Vrei un job?

Contactează-ne sau aplică mai jos.