Barman/​Ospatar

Media netă estimată pe baza celor 92 de salarii introduse în Salario: 2600 RON/Luna

GIVIAN DELICEPAN SRL
Locație: Colibita

Tip job: FullTime

Responsabilitatile postului:

  • Interacționarea caldă și atentă cu oaspeții, oferindu-le recomandări personalizate și asigurându-te că au o experiență plăcută;
  • Preluarea comenzilor de la clienți și servirea acestora prompt și profesional;
  • Menținerea curățeniei și a organizării în spatele barului și în zona de servire;
  • Gestionarea și monitorizarea stocurilor de băuturi și ingrediente, efectuarea inventarului periodic și raportarea deficiențelor sau exceselor;
  • Plasarea și gestionarea comenzilor de aprovizionare pentru băuturi și materii prime, asigurându-te că există întotdeauna suficiente produse disponibile pentru pregătirea băuturilor;
  • Primirea și verificarea bunurilor livrate, compararea acestora cu comenzile și specificațiile
  • Respectarea tuturor regulilor de igienă și siguranță referitoare la manipularea alimentelor și băuturilor.

Ce oferim?

  • Un mediu de lucru deschis si o atmosfera placuta;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Salariul competitiv raportat la piata existenta;
  • Seriozitate
  • Mese asigurate;
  • Transport asigurat;