Operator metalurgic - prelucrare metale

Aplica rapid

Salariu: De la 400 până la 480 EURO pe săptămână

Bam Works SP. z oo
Locație: Olanda

Tip job: FullTime

Descrierea postului

Locul de muncă este în special în construcții cu oțel în Hertogenbosch. Veți realiza o gamă largă de soluții de construcție pentru companii, cum ar fi bare, grinzi, grinzi de pod, podele, fibre de oțel, acoperișuri, placări și izolare pereți. Locul de muncă este întotdeauna la locația clientului. Veți lucra intr-un un grup de muncitori est-europeni (BG, RO, PL).

Programul de lucru:

De luni până vineri de la 07:30 până la 16:15

Programele de lucru vor fi stabilite de comun acord cu clientul, la fel ca și confirmările pentru concedii.

Transport

Deplasarea de la locul de trai la locul de muncă se va face cu autobuzul sau cu bicicleta, în funcție de dicuție.

Cerințele postului:

Experiență în industria metalurgică

Experiență cu utilaje de prelucrare a metalelor și capacitate de a citi desene tehnice

Nivel bun de limba engleză

Permis de conducere nu este necesar, dar va fi un plus

Ce oferim:

Angajare cu contract de muncă stabil și contract olandez la întreprinderea BAM Works B.V.

Salariul dvs. va fi construit din următoarele sume:

Începând cu un salariu de bază brut de 14,00 euro pe oră până la 38 de ore pe săptămână.

Plata săptămânală a perioadei în euro

Deducerea pentru asigurarea de sănătate: 35,56 euro pe săptămână

Chiria locației de locuit: 106,00 euro pe săptămână

Sunteți obligat să aveți asigurare de sănătate olandeză, putem aranja acest lucru pentru dumneavoastră la un preț competitiv de 35,56 euro pe săptămână. O rambursare pentru o parte din aceste costuri poate fi solicitată guvernului olandez prin cererea de "Zorgtoeslag", rambursarea depinde de nivelul salariului dumneavoastră și de circumstanțele personale. În plus, folosim servicii colective care conțin: asigurare împotriva calamităților, asigurare de răspundere juridică și asigurare împotriva accidentelor pentru 2,80 euro pe săptămână (incluse în prețul de mai sus).

Cazare:

Internet WiFi

toalete + dușuri (comune)

mașină de spălat + uscător

bucătărie,

bicicletă (cu un depozit de 50 euro,)

depozitul pentru cheile casei va fi de 50 euro. După returnarea cheilor, veți primi depozitul înapoi.

Punem la dispoziție o bicicletă standard la locațiile noastre de locuit (cu un depozit de 50 euro). Acest lucru cu scopul de a călători la locul de muncă, dar și pentru a folosi în timpul liber pentru a vizita magazinele. În cazul în care distanța dintre locul de muncă și locația de locuit va fi mai mare de 8 km, vom asigura un alt mijloc de transport.