Reprezentant vanzari B2B

Aplica rapid

Salariu: De la 3000 până la 10000 LEI pe lună

Clarismart Consulting SRL
Locație: Cluj Napoca

Clarismart Consulting cauta in vederea angajarii o persoana pentru rolul de Reprezentant vanzari in Cluj- Napoca

Candidatul ideal:

- studii superioare

-experienta in domeniul vanzarilor

- persoana onesta, harnica si ordonata

- cunostinte de utilizare PC

- bune abilitati de comunicare

-permis categoria B

Beneficii :

- salariu fix

- bonus din vanzari

-tichete de masa

- autoturism

- telefon

- laptop

-servicii medicale decontate de angajator

Responsabilități:

- desfasoara activitati specific comerciale in zonele arondate

-dezvolta portofoliul de clienti si identifica clienti noi

- identifica nevoia clientului, persoanele ce influenteaza si modul in care se ia decizia de achizitie

- stabileste si cultiva relatii cu persoanele ce influenteaza incheierea unor contracte avantajoase pentru ambele parti

SC Clarismart Consulting SRL proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.