Sculer matriter

Aplica rapid

Salariu: De la 4000 până la 4500 LEI pe lună

G & C TEMP SRL
Locație: Prejmer

Workforce recruteaza pentru unul din clientii sai, lider producator de sisteme de securitate si potectie pentru sistemele electrice esențiale în aplicații industriale, de comunicații de date, construcții comerciale și guvernamentale.

Cerinte:

  • Studii medii/ specializare de sculer matriter
  • Atestat / certificat sculer matriter
  • Intre 1-3 ani pe o pozitie similara

Persoana trebuie sa aiba/fie:

  • Gandire analitica, atentie la detalii
  • Orientata spre obiectiv
  • Spirit de echipa/ munca in echipa
  • Flexibila

Sarcini si responsabilitati:

  • Interventia in timp optim si cu respectarea normelor de calitatea la orice defectiune a utilajelor, aparuta in cadrul departamentului Productie
  • Aplica procedurile tehnice de asigurare a calităţii
  • Verifica din punct de vedere al calităţii lucrările executate
  • Remediaza defectele constatate
  • Propune masuri de imbunatatire a modalitatii de interventie asupra utilajelor

Beneficii:

  • Salariu negociabil in functie de experienta
  • Tichete de masa - 20 lei
  • Bonus productie - 250 lei/ luna
  • Prime de sarbatori: Paste/ Craciun
  • Abonament medical Medlife
  • Abonament stomatologic
  • Abonament 7 Card
  • Program recomandare interna
  • Transport asigurat