Tinichigiu construcții (Norvegia)

Aplica rapid

Salariu: De la 2720 EURO pe lună

Silverhand.ro SRL
Locație: Norvegia

Tip job: FullTime

Vei beneficia de:

un salariu de 260 NOK brut / oră;

cazare asigurată contra cost de firma angajatoare;

contract de muncă încheiat direct cu angajatorul norvegian;

contract de mediere transparent cu societatea Silverhand, conform legii 156/2000, fără comision sau alte taxe;

un bonus pentru orele suplimentare;

traducerea documentelor în limba engleză oferită gratuit de compania noastră;

îndrumare și consiliere permanentă din partea echipei noastre;

asigurări (medicală, în caz de accident);

dezvoltare și avansare pe plan profesional;

Atribuțiile postului:

montarea de elemente metalice pe fațada clădirilor, în jurul ferestrelor, ușilor și acoperișurilor;

alte atribuții stabilite în fișa postului sau de către superior;

Cerințele postului:

cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional;

experiență în domeniu;

referințe din partea foștilor angajatori;

permis de conducere categoria B reprezintă avantaj;

Vrei un job?

Contactează-ne sau aplică mai jos.