Reprezentant vânzări sisteme de învelitori

Aplica rapid

Salariu: De la 2100 până la 10000 LEI pe lună

Ada Master Grup SRL
Locație: Roman

Tip job: FullTime

Responsabilitățile postului:

Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor în conformitate cu standardele și politicile comerciale ale companiei;

Analizarea cerințelor potențialilor beneficiari;

Particularizarea ofertei de produse și servicii pentru fiecare potențial beneficiar;

Negocierea și încheierea contractelor;

Asigurarea serviciilor de consultanță pre și post vânzare pentru beneficiari;

Efectuarea de prezentări de produse, prezentări tehnice și demonstrații, unde este cazul;

Participare intensă și activă la realizarea obiectivelor calitative și cantitative ale echipei la atingerea targetului de vânzări;

Urmărirea derulării și finalizării contractelor.

Cerințele postului:

Dinamic și dornic să învețe lucruri noi;

Permis de conducere categoria B și disponibilitate pentru deplasări în teren;

Bun negociator, convingător, bine organizat;

Experiență anterioară în domeniul materialelor de construcții;

Orientare către obiective și abilitatea de a atrage și depăși cotele de vânzări;

Cunoștințe operare PC: Word, Excel, Outlook etc.

Beneficii:

Program flexibil;

Cursuri și programe de training periodice;

Salariu competitiv;

Mașină de serviciu, laptop, telefon mobil;

Echipă profesionistă.