Magazioner

Aplica rapid

Salariu: De la 4000 până la 5000 LEI pe lună

Clarismart Consulting SRL
Locație: Timisoara

Clarismart Consulting recruteaza pentru companie de productie, o persoana pentru postul de Magazioner.

Cerințele postului

-cunoasterea proceselor de gestiune a stocurilor

Beneficii:

-salariu fix

-tichete de masa

-asigurare medicala

-decontarea/ asigurarea transportului

-prime de sarbatori

Responsabilitățile postului

-Se asigura că toate produsele (materia primă, materialul de ambalare, produse finite etc) sunt în locația corectă

-Inventarierea tuturor materialelor utilizate în producție

-Investigarea completă a oricăror erori de stoc

-Participarea la inventariere lunar, semestrial si anual.

SC Clarismart Consulting SRL proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.