Reglor masini /​ Setter productie /​ Tehnician mentenanta

Aplica rapid
CTP INDUSTRY SERVICES SRL
Locație: Ploiesti

Tip job: FullTime

Candidatul Ideal

Absolvent studii medii/scoala profesionala;

Experiență într-o pozitie similara in domeniul de productie - constituie avantaj;

Persoană organizata și responsabila;

Atenție la detalii și capacitate de invatare rapida;

Abilitati de comunicare si lucru in echipa;

Seriozitate fata de programul de lucru si activitatea desfasurata;

Aptitudini tehnice - constituie avantaj;

Cunostinte despre operarea si intretinerea utilajelor - constituie avantaj.

Descrierea jobului

Asigura optima operare a echipamentelor de productie conform standardelor de operare;

Alimenteaza masinile automate cu materiale respectand necesarul de materiale, documentatia tehnica si instructiunile de lucru;

Responsabil pentru schimbarea dispozitivelor mecanice si a matritelor in timpul schimbarilor de referinta;

Valideaza piesele din punct de vedere calitativ dupa schimbarea referintei prin diferite masuratori;

Responsabil de reglarea parametrilor de lucru in functie de referinta produsa;

Rezolva defectiunile simple aparute in timpul operarii pe echipamente;

Participa la efectuarea intretinerii echipamentelor aflate in aria de lucru;

Asigura indeplinirea volumelor de productie planificate.

Beneficii

Salariu motivant in functie de experienta;

Beneficii flexibile (tichete de masa, vacanta, etc.);

Contract pe perioada nedeterminata;

Transport asigurat de companie;

Asigurare medicala privata;

Prime de Sarbatori;

Prime lunare de performanta;