Sofer autocar (cat.​ D) - Franta,​ 2500 euro net

Aplica rapid

Salariu: De la 2499 până la 2500 EURO pe lună

HR Intra Interim SRL
Locație: Franta

Intra Interim, agent de munca temporara Autorizat de catre Ministerul Muncii, activeaza pe piata de recrutare din 2018. Suntem prezenti atat in Romania, cat si in Franta si Belgia pentru ca misiunea dvs sa fie un adevarat succes!

Intra Interim recruteaza Sofer de autocar pentru un client din Paris, Franta.

Cerințe post (obligatorii):

-Experienta în domeniu

-Permis de conducere categoria D

- Atestat transport persoane / atestat FIMO si card tahograf

Atribuții și responsabilități:

Transportarea persoanelor, în condiții maxime de siguranță și conform planificatorului de rute (excursii, transport copii către școală sau excursii școlare, curse scurte in zona Parisului).

Oferta și condiții de muncă:

- Salariu 2500 euro net/lună

- Program 39 ore/săptămână

- Cazare și transport asigurate de către angajator - cameră individuală pentru fiecare persoană

- Contract pe perioadă nedeterminată în România, cu detașare 6 luni în Franța și cu posibilitate de prelungire a acestei detașări până la 18 luni

- 0 taxe sau comisioane pentru angajare.

Ti-am stârnit interesul? Contactează-ne pentru mai multe detalii la numarul de telefon afisat, în intervalul orar 10:00-17:00 de luni până vineri.

Mult succes!

Prin apelarea numarului de telefon afisat in anunt sau prin trimiterea de mesaje catre acesta va exprimati in mod liber si neechivoc consimtamantul privind furnizarea informatiilor necesare derularii procesului de recrutare cu societatea HR Intra Interim SRL. Consimtamantul poate fi retras oricand. Retragerea consimtamantului nu afecteaza legalitatea prelucrarii pe baza consimtamantului inainte de retragerea acestuia.