Customer Care Support cu limba italiana BACAU

Aplica rapid
OPEN MIND GRUPPO OM SRL
Locație: Bacau

Tip job: FullTime

Descrierea postului:

Angajam pe perioada nedeterminata personal vorbitor de limba italiana, pentru activitate de Call Center Inbound Relatii Clienți, pentru un important partener din Italia din domeniul Telecomunicatiilor. Se lucreaza doar din sediul din BACAU in ture de 8 ore, intr-un mediu de lucru placut, optim pentru atingerea obiectivelor prestabilite si a parametrilor de performanta.

Cerințele postului:

  • abilitati excelente de comunicare verbala in limba italiana;
  • persoane pozitive, calme, rabdatoare;
  • cunostinte medii de utilizare PC, rapiditate in tastare, multitasking, orientare spre detalii;
  • disponibile pentru lucru in ture;
  • experienta anterioara pe activitati de Back Office sau Call Center in limba italiana, constituie un avantaj.

Responsabilitățile postului:

  • gestionarea solicitarilor de informatii din partea clientilor;
  • oferirea de solutii adaptate in conformitate cu procedurile companiei si nevoile clientilor;
  • respectarea timpului alocat fiecarei proceduri in parte;
  • respectarea standardelor de calitate ale companiei in raportul cu clientii sai.

Beneficii:

  • mediu profesionist de lucru, colegi simpatici;
  • contract de munca pe perioada nedeterminata, conditii de munca stabile;
  • oportunitati de crestere profesionala intr-o companie care intelege respectul pentru angajati;
  • pachet salarial compus din salariu fix plus tichete de masa, plus bonusuri de performanta si alte premii, cu posibilitatea de evaluare si marire salariala in cel mai scurt timp, in functie de rezultate;
  • training initial platit, sesiuni de training ulterioare de refresh si suport continuu;
  • oportunitatea de a lucra intr-o echipa unita, profesionista, relaxata;
  • teambuilding-uri.

Ne place sa lucram impreuna dar si sa ne distram ori de cate ori avem ocazia!