Electromecanic

Media netă estimată pe baza celor 306 de salarii introduse în Salario: 4000 RON/Luna

D&C Automotive West SRL
Locație: Oradea

  • Identifica si rezolva probleme specifice instalatiilor electrice de joasa tensiune si instalatiilor de incalzire.
  • Monitorizeaza si participa la activitatile de reparatii si intretinere zilnice cu scopul de a maximiza utilizarea instalatiilor electrice si a instalatiilor de incalzire, mentinand legatura cu personalul.
  • Propune necesarul de piese de schimb si consumabile pentru instalatiile mai sus mentionate;
  • Identifica si rezolva problemele specifice utilajelor. (instalatii electrice de joasa tensiune - instalatia de ilumint, hidrofor, elevatoare, motoare electice, intretinere instalatii de incalzire)
  • Colaboreaza cu ceilalti membri ai departamentului in vederea imbunatatirii si eficientizarii activitatii de intretinere.

Cerințele postului

  • studii medii/superioare in domeniul mecanic/electromecanic;
  • experienta de lucru in domeniul mentenantei instalatiilor electrice si a instalatiilor de incalzire.

Responsabilitățile postului

  • Contract de munca full-time/perioada nedeterminata;
  • Lucrul intr-o companie din prestigiosul grup Volkswagen;
  • Posibilitate de perfectionare;
  • Mediu de lucru profesional, colegial si prietenos;