Sofer transport marfa Romania

Aplica rapid
YOUR JOB CONSULTING & RECRUITING SRL
Locație: Bucuresti

Tip job: FullTime

Oportunitate Profesională: Sofer transport marfă România

Sediu firma: Bucuresti

Despre Noi:

YOURJOB recrutează Sofer profesionist pe comunitate pentru transport marfă generală, pentru o companie specializată în transporturi rutiere de marfă.

Dacă vrei să-ți transformi pasiunea pentru condus într-o experiență profesională și ai deja o experiență de minim 5 ani în transportul de marfă, ne dorim să te cunoaștem!

Candidatul Ideal:

Cu domiciliul in Bucuresti sau în împrejurimi.

Studii medii.

Experiență minim 5 ani pe un post similar in domeniul transportului de marfă generală.

Posesor permis de conducere categoria C+E.

Posesor atestat profesional pentru transportul rutier de mărfuri generale.

Posesor card tahograf.

Abilitați de comunicare, seriozitate, rigurozitate.

Atenție la detalii, adaptabilitate, atenție distributivă.

Persoană responsabilă, implicată, flexibilă.

Descrierea jobului:

Activitate de transport, încărcare/descărcare a mărfurilor necesare desfășurării activității societății.

Camioane Euro 5, echipate complet și întreținute.

Posibilitatea de a activa într-un mediu profesionist, alături de o echipă cu experiență, implicată și în plină dezvoltare.

Menținerea atitudinii corespunzătoare în raport cu persoanele pe care le deservește.

Respectarea timpilor de condus și odihnă.

Beneficii:

Mediu de lucru profesionist.

Pachet salarial atractiv cu beneficii multiple, în funcție de experiență.

Cum Aplici:

Te invităm să ne trimiți CV-ul.

Vom lua în considerare aplicațiile pe măsură ce le primim, deci te încurajăm să aplici cât mai curând posibil.