Operatori productie cu transport din Sarbova,​ Nitchidorf,​ Bacova

Aplica rapid

Salariu: De la 2500 până la 3000 LEI pe lună

Clarismart Consulting SRL
Locație: Timisoara

Tip job: FullTime

Cerințe:

-capacitate de invatare si adaptare

-seriozitate

-disponibilitatea de a lucra intr-un schimb sau doua schimburi

Beneficii:

-salariu motivant

-tichete de masa

-prime de sarbatori de sarbatori

-transport asigurat

-contract de munca perioada nedeterminata

-asigurare medicala

Responsabilități:

-opereaza echipamentele de productie

-realizeaza activitati zilnice aferente fluxului de productie

-realizeaza planul zilnic de productie respectand termenele de productie stabilite si standardele de calitate

-informeaza seful de schimb asupra problemelor legate de procesul de productie

Persoanele interesate sunt rugate sa transmita un CV- ul sau sa apeleze nr. de telefon afisat.

SC Clarismart Consulting SRL proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.