Laminator fibra de sticla (productie barci,​ yachturi) - Olanda

Aplica rapid

Salariu: De la 2000 până la 2200 EURO pe lună

InterJobs Building SRL
Locație: Olanda

Angajăm Laminatori fibră de sticlă pentru lucrări în Olanda.

Descrierea postului:

- salariu de început 12,50 - 13,50 Euro net/oră (2000 - 2200 Euro net/ lună);

- program de lucru full-time;

- job stabil, pe perioadă nedeterminată;

- angajare cu contract românesc, detașare în Olanda prin formularul A1;

- cazare gratuită (o persoană în cameră) și mașină de serviciu în Olanda;

- nu se percep taxe de angajare.

Cerințele postului:

- cunoaște proprietățile rășinilor și a fibrei de sticlă;

- 2+ ani experiență practică ca laminator;

- interpretare plan/ desen tehnic;

- limba engleză la nivel conversațional/ mediu (avantaj);

- permis de conducere cat. B (avantaj);

- persoană responsabilă, muncitoare, cu spirit de echipă;

- precizie și atenție la detalii.

Responsabilitățile postului:

- laminarea manuală a bărcilor;

- aplicare straturi de gel-coat, rășină epoxidică și fibră de sticlă;

- laminare și prin polispray;

- eliminare surplus de material și decofrare matriță;

- utilizarea corectă a uneltelor de lucru și a echipamentelor;

- se lucrează în atelier pentru bărci de diverse dimensiuni (6 - 25 metri);

- lucru individual, cât și în echipă.