Operator call-center cu germana si engleza

Aplica rapid

Salariu: De la 3500 până la 5000 LEI pe lună

Clarismart Consulting SRL
Locație: Timisoara

Tip job: FullTime

Cerințe:

-Limba engleză și germană la nivel avansat - obligatoriu;

-Abilitati de comunicare, de ascultare

-Capacitatea de a oferi suport clientilor conform solicitarilor

-Spirit de echipa si initiativa

Beneficii:

-Program de lucru full-time, doar ture de zi

-Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;

-Concedii conform legislației;

-Asigurare medicală:

-Tichete de masă;

-Salariu motivant fix.

Responsabilități:

-Raspunde la apelurile clientilor;

-Rezolva solicitarile clientilor atat la telefon, cat si pe e-mail;

-Ofera asistenta in acord cu conditiile si procedura companiei;

-Ofera supot tehnic;

-Cauta informatiile necesare in functie de fiecare situatie, folosind resursee puse la dispozitie de companie.

SC Clarismart Consulting SRL proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.