Montatori ascensoare /​ tehnicieni service BUCURESTI

Aplica rapid
HUMAN SOLUTIONS & PROVIDER
Locație: Bucuresti

Angajam montatori ascensoare si tehnicieni service - in BUCURESTI

Cerinte:

  • Studii medii sau profesionale;
  • Disponibilitate la efort fizic;
  • Experienta nu este necesar, dar prezinta avantaj;
  • Permis categoria B pentru postul de tehnician service;
  • Cunostinte de mecanica si electronica - avantaj.

Responsabilitati:

  • Participarea la lucrarile de montare ale lifturilor in cladiri nou construite;
  • Tehnician service - lucrari de mentenanta ale ascensoarelor, mentinerea relatiei cu clientii;
  • Zona acoperita - BUCURESTI SI ZONE LIMITROFE SAU DEPLASARI IN ALTE JUDETE, DUPA CAZ.

Beneficii:

  • Salariu negociabil in functie de experienta;
  • Tichete de masa in valoare de 30 lei/zi lucrata;
  • Diferite bonusuri si prime;
  • Transport decontat;
  • Program de lucru L-V de la 8:00 la 17:00;
  • Posibilitatea de dezvoltare si obtinerea de calificari.

Pentru mai multe detalii, sunati la numarul afisat.