Montator sisteme tâmplărie termoizolantă

Aplica rapid

Salariu: De la 3500 până la 4000 LEI pe lună

Wind Decor SRL
Locație: Brasov

Firma Wind Decor a fost înființată în anul 2007, dovedind în acești ani poziția sa stabilă pe piața brașoveană și extinzându-și serviciile sale și pe plan național, are ca obiect principal de activitate:

- producerea și comercializarea de jaluzele, rolete de interior, rulouri de exterior, plase de insecte, uși de garaj, tâmplărie PVC;

- servicii de măsurători, consultanță și montaj.

Astăzi, Wind Decor își mărește echipa și angajează montator sisteme tâmplărie termoizolantă.

Descrierea postului:

  •       măsurarea, montarea, verificarea, modificarea și repararea produselor existente în portofoliul firmei;
  •       consilierea și ofertarea clienților magazinului;
  •       gestionarea/verificarea mărfii de montat;
  •       încasarea contravalorii mărfii;
  •       întreținere scule/trusă montaj și mașină de serviciu;
  •       gestionare/evidență necesar montaj;
  •       colaborare eficientă cu clienții, colegii și șeful ierarhic.

Descrierea candidatului:

  •       minim studii medii,
  •       experiență cel puțin 6 luni în montarea produselor de tâmplărie PVC,
  •       permis de conducere categoria B obligatoriu,
  •       o bună condiție fizică,
  •       sociabil,
  •       organizat,
  •       atent la detalii,
  •       multitasking,
  •       disponibil să lucreze în week-end și/sau suplimentar, dacă este cazul, în funcție de sezon,
  •       cu bune cunoștințe a limbii române scris și vorbit (avantaj limba engleză nivel mediu).

Oferta noastră:

  •       Program de lucru flexibil de L-V în intervalul 09-18, cu 1h pauză de masă.
  •       Orele suplimentare compensate cu ore libere sau plătite la cerere.
  •       Salariul net 3500-4000 de lei.
  •       Program de formare profesională.
  •       Mașină de serviciu.

Echipa Wind Decor a răspuns întotdeauna provocării soluționând probleme și rezolvând cu promptitudine cele mai exigente cerinte ale clientului.

Așteptăm cu mare interes CV-urile voastre, pentru mai multe informații contactați-ne la numărul de telefon afisat, persoana de contact Condurache Svetlana sau vizitați pagina noastră web.

Ne găsiți la adresa: strada 13 Decembrie 45, Brașov, lângă Casa Județeană de Pensii.