Tehnician calitate - Confectii

Aplica rapid
CTP INDUSTRY SERVICES SRL
Locație: Ploiesti

Tip job: FullTime

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui Tehnician de calitate in domeniul confectiilor textile.

Daca:

Ai experienta pe control calitate - in special in industria textila,

Ai permis de conducere (categoria B),

Ai bune cunostinte de limba engleza,

Esti dispus sa faci deplasari atat pe teritoriul Romaniei, cat si in Europa,

atunci esti persoana pe care o dorim in echipa noastra.

Descrierea jobului

Cerinte

  • Bune cunostinte pe partea de montare-asamblare a confectiilor;
  • Bun comunicator;
  • Limbi straine - Engleza - avansat / Franceza reprezinta avantaj;
  • Disponibilitate de deplasare in fabricile indicate (Romania, Bulgaria, Moldova, Franta, etc.).

Responsabilitati

  • Control al productiilor in curs din fabricile furnizorilor;
  • Control al productiilor din fabrica de la nivel local impreuna cu echipa deja existenta ;
  • Intocmire raportari periodice ;
  • Inspectiile se efectueaza conform standardelor primite de la sediul central al companiei sau conform instructiunilor primite de la client.

Beneficii

  • Salariu competitiv;
  • Contract pe perioada nedeterminata;
  • Tichete de masa;
  • Asigurare medicala;
  • Al-13lea salariu;
  • Diurna deplasari;
  • Masina de serviciu;
  • Telefon;
  • Laptop.