Analist financiar

Media netă estimată pe baza celor 780 de salarii introduse în Salario: 5000 RON/Luna

Clarismart Consulting SRL
Locație: Timisoara

Tip job: FullTime

Cerințe:

-Studii superioare economice finalizate (de preferat Finanţe Banci, Contabilitate)

-Cunoaștere foarte bună a MS Office

-Cuostinte bune de limba engleza

-Responsabilitate, spirit de inițiativă, integritate, lucru în echipă și organizare

-Acurateţe în modul de lucru, rigurozitate, atentie la detalii

-Abilități dezvoltate de analiză si sinteză

Responsabilități:

-Participă în procesul zilnic de programare a plăţilor si urmărire a încasărilor

-Întocmeste rapoartele de trezorerie zilnice, săptămânale, lunare si analiza acestora

-Organizează plăţile în funcţie de disponibil

-Verifică si confirmă încasarile

-Completează cererile de tragere si rambursările de credite

-Întocmeste ordine de plată

-Preia si prelucrează date din sistemul contabil în vederea realizării diferitelor rapoarte

-Analizează datele si informaţiile existente în diferite sisteme si formate, în vederea realizării cerinţelor de raportare financiară

-Se implică în realizarea si gestionarea cash flow-ului

Beneficii

-salariu motivant

-tichete de masa

-transport asigurat

SC Clarismart Consulting SRL proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.