Agent de paza si intretinere cu cazare

Aplica rapid

Salariu: De la 3200 până la 3500 LEI pe lună

Clarismart Consulting SRL
Locație: Timisoara

Tip job: FullTime

Responsabilitati:

-sa pazeasca obiectivul, bunurile si valorile nominalizate in planul de paza si sa asigure integritatea acestora;

-sa permita accesul in obiectiv numai in conformitate cu reglementarile legale si cu dispozitiile interne;

-sa anunte de indata seful ierarhic si conducerea unitatii despre producerea oricarui eveniment in timpul executarii serviciului si despre masurile luate;

-in caz de avarii produse la instalatii, conducte de apa, la retelele electrice sau telefonice si in orice alte imprejurari care sunt de natura sa produca pagube, sa aduca de indata la cunostinta celor in drept asemenea evenimente si sa ia primele masuri pentru limitarea consecintelor evenimentului;

Beneficii

-salariu fix

-tichete de masa

-cazare asigurata si gratuita

Cerinte:

-minim 8 clase

-nu este necesar atestat de agent de paza

-persoana onesta si vigilenta.

SC Clarismart Consulting SRL proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.