Sudor

Aplica rapid

Salariu: De la 3300 până la 3400 LEI pe lună

G & C TEMP SRL
Locație: Prejmer

Workforce recruteaza pentru unul din clientii sai, lider producator de sisteme de securitate si potectie pentru sistemele electrice esențiale în aplicații industriale, de comunicații de date, construcții comerciale și guvernamentale.

Cerinte:

  • Studii medii tehnice/ Scoala profesionala
  • Esperienta de lucru cu Mig Mag, Tig WIg, Electrod - avantaj
  • Experienta pe un post similar - avantaj

Sarcini si responsabilitati:

  • Scopul principal este să realizeze fabricarea produselor și norma de producție conform cerințelor șefului de linie și să realizeze autocontrolul necesar pentru a se evita orice rebut de producție..
  • Răspunde de calitatea pieselor executate;- urmează instrucțiunile date de superiorul ierarhic ;
  • Purtarea obligatorie a echipamentului de protecție;
  • Păstrarea curățeniei la locul de muncă și a normelor interne de 6S;
  • Respectarea cerintelor privind colectarea selectiva a deseurilor si a normelor de Protectia Mediului;
  • Va utiliza corect masinile, aparatura, uneltele, substantele periculoase, echipamentele de transport si alte mijloace de productie precum si echipamentul individual de protectie acordat;
  • Va comunica imediat angajatorului si/sau lucrătorilor desemnaţi orice situaţie de muncă despre care au motive întemeiate să o considere un pericol pentru securitatea si sănătatea lucrătorilor, precum si orice deficienţă a sistemelor de protecţie

Beneficii:

  • Salariu negociabil in functie de experienta
  • Tichete de masa - 20 lei
  • Bonus productie - 250 lei/ luna
  • Prime de sarbatori: Paste/ Craciun
  • Abonament medical Medlife
  • Abonament stomatologic
  • Abonament 7 Card
  • Program recomandare intern
  • Transport asigurat - Brasov, SF. Gheorghe, Bod, Sacele, Prejmer, Lunca Calnicului, Intorsura Buzaului, Botarlau, Teliu.