Camerista - Hotel Panoramic

Aplica rapid
GIVIAN DELICEPAN SRL
Locație: Colibita

Hotel PANORAMIC situat în Colibita este în căutare de cameristă pentru a se alătura echipei noastre.

Responsabilități:

- Curățarea și întreținerea camerei conform standardelor hotelului

- Schimbarea lenjeriei de pat și a prosoapelor

- Asigurarea unui mediu curat și plăcut pentru oaspeți

Cerințe:

- Experiență anterioară în domeniul hotelier reprezintă un avantaj, dar nu obligatorie

- Atitudine pozitivă și orientare către client

- Abilitatea de a lucra în echipă

- Seriozitate și responsabilitate

Beneficii:

- Salariu competitiv și beneficii adiționale

- Oportunități de dezvoltare profesională în cadrul echipei noastre

- Mediu de lucru plăcut și dinamic

Dacă ești o persoană harnică, responsabilă și dornică să faci parte dintr-o echipă dinamică, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău sau să ne contactezi pentru mai multe detalii la telefonul afisat.