Psiholog /​ Psihoterapeut cu Experiență

Aplica rapid
YOUR JOB CONSULTING & RECRUITING SRL
Locație: Bucuresti

Tip job: FullTime

Despre Noi:

YOURJOB recrutează pentru o clinica de psihologie si terapie pentru copii.

Căutăm un Psiholog/Psihoterapeut cu cel puțin 3 ani de experiență pentru a se alătura echipei din București.

Responsabilități:

Furnizarea de servicii de consiliere și terapie individuală pentru clienți cu diverse nevoi și provocări.

Dezvoltarea și implementarea planurilor de tratament personalizate în colaborare cu echipa multidisciplinară.

Cerințe:

Licență în Psihologie sau Psihoterapie.

Minim 3 ani de experiență practică post-licență.

Experiență în lucrul cu diverse grupuri de vârstă( in special copii)

Abilități excelente de comunicare și empatie.

Înregistrare la Colegiul Psihologilor din România.

Beneficii:

Mediu de lucru stimulativ și colaborativ.

Oportunități de dezvoltare profesională și supervizare.

Pachet salarial competitiv în funcție de experiență.

Cum Aplici:

Te invităm să ne trimiți CV-ul.

Vom lua în considerare aplicațiile pe măsură ce le primim, deci te încurajăm să aplici cât mai curând posibil.