Receptioner marfa

Companie verificată
Aplica rapid

Salariu: De la 2100 până la 2300 LEI pe lună

Locație: Codlea

Tip job: FullTime

Workforce recrutează pentru unul dintre partenerii săi. Firma ce activează în zona prelucrarilor mecanice are nevoie de o persoana potrivita pentru postul de  manipulant marfă in Codlea.

Cerinte:

  • Studii - minim 8 clase;
  • Cunostiinte de masurare cu instrumente specifice ( subler; ruleta; micrometru etc..);
  • Corectitudine, seriozitate;
  • Cunostinte operare calculator.

Responsabilitati si sarcini:

  • Supravegherea ambalarii si realizarea ambalarii finale a pieselor finite conform procedurilor;
  • Realizarea receptiei cantitative si calitative a materialului aprovizionat conform procedurilor;
  • Asigurarea si mentinerea ordinii stocului de materiale si a spatiului Dep. PL;
  • Introducerea de date in baze de date Excel;
  • Alte responsabilitati atribuite.

Beneficii:

  • Salariu competitiv;
  • Tichete de masă - 20 lei/zi;
  • Primă de Vacanță, Paște și Crăciun;
  • Decontare combustibil;
  • Abonament medical;
  • Abonament 7Card;
  • Tranning din partea unui personal calificat.