Montatori punti de teak pentru yachturi - Olanda

Aplica rapid

Salariu: De la 2100 până la 2650 EURO pe lună

InterJobs Building SRL
Locație: Olanda

Angajăm Montatori punți de teak. Se lucrează în șantiere navale din Olanda, pe bărci/ yachturi de diferite dimensiuni. Limba engleză este obligatorie.

Responsabilități:

- montarea pe yachturi a punților de teak;

- lipirea panourilor prin vid, fixarea plăcilor, lucrări de ajustare/ frezare/ șlefuire;

- tăierea și ajustarea prefabricatelor se face după plan tehnic.

Condiții și beneficii:

- salariu de început 13,00 - 16,50 Euro net/oră, în funcție de experiență;

- program de lucru full time (07:00 - 16:00);

- cazare asigurată gratuit;

- mașină de serviciu asigurată;

- contract pe termen lung;

- angajare cu contract românesc, detașare cu formularul A1;

- în România se plătesc taxele și contribuțiile la stat;

- asigurare medicală în România și în Olanda;

- nu se percepe nicio taxă de angajare.

Cerințe:

- calificare de tâmplar sau dulgher;

- experiență practică în domeniul tâmplăriei de min. 3 ani;

- cunoștințe de lucru după plan;

- cunoștințe de limba engleză la nivel mediu/conversațional (obligatoriu);

- permis de conducere cat. B;

- persoană autonomă, responsabilă și care lucrează cu acuratețe.

Dacă ai experiență anterioară ca și tâmplar și îți dorești să lucrezi în domeniul naval în Olanda, ne poți contacta.