Masinist pod rulant

Aplica rapid

Salariu: De la 3500 până la 5000 LEI pe lună

Clarismart Consulting SRL
Locație: Timisoara

Tip job: FullTime

Cerințe:

-Calificare masinist pod rulant

-Rezistenta fizica si psihica, acuitate vizuala

-Integritate psihomotorie

-Atentie distributiva, receptivitate, viteza de reactie, dexteritate

-Asumarea responsabilitatilor

-Capabil sa lucreze in echipa

-Disponibil pentru deplasari

Beneficii:

-Salariu atractiv

-Tichete masa ,

-Prime de sarbator

-Bonus productie

Responsabilități:

-Execută lucrări de ridicare, manipulare,transport si depozitare materiale in limita sarcini admise ;

-Nu permite legarea sarcinii in carlig decat de personal autorizat ca legator de sarcina ;

-Nu permite intrarea personalului sub incarcatura si nu manevreaza sarcina peste lucratori ;

-Insiinteaza conducatorul locului de munca si operatorul RSVTI despre anomalii in functionarea instalatiei ;

-Asigură folosirea in siguranta si intretinerea masinilor si utilajelor de ridicat din dotare.

-Sa execute decofrarea, curatirea si ungerea tiparelor.

SC Clarismart Consulting SRL proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.