Personal curăţenie

Media netă estimată pe baza celor 55 de salarii introduse în Salario: 2200 RON/Luna

REVERA ASSISTED SRL
Locație: Bucuresti

Tip job: FullTime

Candidatul ideal:

  • Persoană atentă la detalii, serioasă, responsabilă;
  • Experiența anterioară în domeniul curățeniei- avantaj;
  • Disponibilitate de lucru în ture de 12/24.

Condiţii:

  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
  • Salariu motivant;
  • Pachet de beneficii (tichete de masă, abonament servicii medicale etc.).

Responsabilitățile postului:

  • Asigură condiţiile de curăţenie și igiena spaţiilor de care este responsabil, respectând toate regulile și circuitele funcţionale din clinică;
  • Utilizează și gestionează în mod responsabil consumabilele de curăţenie și dezinfecţie preluate, conform fișelor tehnice și instrucţiunilor superiorului ierarhic;
  • Respectă legislatia în vigoare cu privire la acţiunile de curăţenie, dezinfecţie și spatii de depozitare.