Dulgher prefabricate (Islanda)

Aplica rapid

Salariu: De la 4230 EURO pe lună

Silverhand.ro SRL
Locație: Islanda

Tip job: FullTime

Vei beneficia de:

un salariu de 4230 EUR net / lună (228 ore lucrate, după retragerea tuturor taxelor și a costurilor pentru cazare);

cazarea și echipamentul asigurate de firma angajatoare;

contract de muncă încheiat direct cu angajatorul islandez;

contract de mediere transparent cu societatea Silverhand, conform legii 156/2000, fără comision sau alte taxe;

un spor pentru orele suplimentare;

traducerea documentelor în limba engleză oferită gratuit de compania noastră;

îndrumare și consiliere permanentă din partea echipei noastre;

asigurări (medicală, în caz de accident);

dezvoltare și avansare pe plan profesional;

Atribuțiile postului:

realizarea de cofraje în fabrică (prefabricare);

realizarea de matrițe și lucrări de fierărie;

citirea și interpretarea planurilor de execuție și cele de detaliu pentru executarea lucrărilor în conformitate cu proiectul de execuție;

alte atribuții stabilite în fișa postului sau de către superior;

Cerințele postului:

cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional;

experiență în domeniu minim 3 ani;

cunoștințe de lucru după desen tehnic;

permis de conducere categoria B;

cazier judiciar curat.

Vrei un job?

Contactează-ne sau aplică mai jos.