Florist /​ Decorator floral evenimente

Aplica rapid
DECO AINA EVENTS SRL
Locație: Bucuresti

Tip job: FullTime, Proiect / Sezonier

Descrierea postului: Iti doresti sa lucrezi in domeniul evenimentelor?

Daca esti o fire creativa, iti place sa lucrezi cu florile, plina de entuziasm si dornica sa iti pui in valoare atuurile te asteptam in echipa noastra!

Cerințele postului:Candidatul ideal:

- sa isi doreasca foarte mult sa lucreze in domeniul evenimentelor, sa ii placa si sa faca fata muncii in echipa, sa fie ambitionat de provocari, punctual, serios, responsabil, flexibil, disponibil sa lucreze in weekend-uri.

-Experienta minim 6 luni.

Responsabilitățile postului

1. Crearea de aranjamente florale ( atat flori naturale cat si flori real touch) pentru diverse ocazii, cum ar fi nunti, botezuri, aniversari sau alte momente speciale;

2. Activitati specifice specifice pentru procesul de realizare al aranjamentelor florale: hidratarea florilor pregatirea vaselor de lucru, etc.

3. Organizarea si mentinerea spatiului in care se desfasoara activitatea.

4. Activitate de teren in locatiile unde vor se vor desfasura evenimentele ( Bucuresti, imprejurimi), montaj decor floral.

Pachet de beneficii:

-Salariu atractiv in functie de experienta

-Sistem de prime cu ocazia sarbatorilor/ evenimente speciale

Daca esti pasionat de lumea florilor si doresti sa te alaturi unei echipe dinamice si creative, da-ne de veste. Alatura-te unei echipei ce iti aprecieaza ideile.

ClassyDeco Events este o agentie de evenimente cu o experienta de peste 7 ani.