Teamleader editorial /​ Redactor

Aplica rapid

Salariu: De la 4000 până la 5000 LEI pe lună

Public Euroconsulting SRL
Locație: Oradea

Tip job: FullTime

Candidatul ideal :

  • Studii superioare;
  • Experiență 5 ani într-o poziție similară (în domeniul editorial);
  • Experiență în munca cu oamenii și în conducerea de echipe;
  • Profesionalism, independență;
  • Dorința și disponibilitatea de a te dezvolta și a învăța în mod constant lucruri noi. Nu avem cum să oprim tehnologia, iar copiii solicită din ce în ce mai multe lucruri;
  • Conduită și înfățișare plăcută, diligență;
  • Rezistență la stres, independență și flexibilitate;
  • Angajament și dedicare maximă;
  • Gândire creativă și idei noi;
  • Capacitatea de a rezolva probleme neprevăzute, concentrându-se pe soluții, nu pe obstacole;
  • Capacitatea de a lua decizii independente;
  • Atenție la detalii și dorința de a crea publicații de calitate;
  • Bună cunoaștere a limbii române;
  • Cunoștințe operare PC;
  • Interesul în educație constituie un plus.

Descrierea jobului:

  • Un job cu o perspectivă de lungă durată și zile de lucru pline de semnificație;
  • Activitate editorială și managementul unei echipe de editori;
  • Planificarea consecventă a proiectelor individuale;
  • Respectarea planului de publicații al editurii;
  • Verificarea fiecărei publicații care aparține echipei, în termeni de conținut și aspecte tehnice;
  • Responsabilitate pentru respectarea deadline-urilor, obiectivelor și bugetelor stabilite;
  • Responsabilitate pentru dezvoltare pe termen lung a echipei;
  • Evaluarea și îmbunătățirea dezvoltării publicațiilor la toate nivelurile de la idee la lansare pe piață;
  • Monitorizarea activă a tendințelor pe piață.

Se oferă:

  • Programul de lucru este 8 h/zi de Luni pana Vineri;
  • Oferim salariul de 4000 lei NET / luna (dupa 3 luni se renegociaza salariul);
  • Mediu de lucru tanar, dinamic care sunt intr-o continua dezvoltare;
  • Câștig stabil și posibilitatea de dezvoltare profesională, inclusiv bonusuri și câștiguri anuale.