Muncitor la acoperisuri plate sau inclinate

Aplica rapid

Salariu: De la 2200 până la 2400 EURO pe lună

ACCENT JOBS FOR PEOPLE ROMANIA SRL
Locație: Belgia

Companie specializata in constructie, intretinere si reparare a acoperisurilor plate si inclinate este in cautare de muncitori cu experienta.

Descrierea postului:

Pregătirea suprafeţei de lucru

Montarea de elemente de structură si de ţigle clasice

Montare tabla din zinc, cupru sau plastic

Hidroizolatii bituminoase sau EPDM

Candidatul ideal:

Experiență minimă de 2 ani într-o poziție similară

Motivație și dorința de a presta muncă grea

Fără frică de înălțimi

Limba engleză sau franceză la nivel conversational

Beneficii:

Contract de muncă in Belgia

Salariu motivant conform baremelor

Posibilitatea unui contract fix

Instruire in toate formalitățile legate de ocuparea forței de muncă în Belgia

Consultatii administrative in limba Romana

Despre noi

Accent deține 300 de birouri, ceea ce reprezintă cea mai mare rețea de acest tip de agenții din Belgia. Ceea ce ne diferențiază față de alte agenții, este faptul că, îmbinăm elasticitatea sistemului muncii temporare cu calitatea birourilor de recrutare.

Îi ajutăm pe candidații noștri să găsească un loc de muncă, având astfel șansa să obțină un contract permanent în Belgia. În același timp, se pot baza pe sprijinul nostru pentru a-și găsi drumul într-o țară străină.

Datorită implicării consultanților noștri, în fiecare zi ajutăm 18000 de persoane să își găsească un loc de muncă. Acordăm mai multă atenție calității serviciilor prestate de noi, ceea ce ne permite să construim o relație de durată cu antreprenorii belgieni.