Operator call center cu franceza/​engleza si germana/​engleza

Aplica rapid

Salariu: De la 3500 până la 5500 LEI pe lună

Clarismart Consulting SRL
Locație: Remote

Tip job: FullTime

Cerințe:

Limba engleză și germană sau engleză și franceză la nivel avansat - obligatoriu;

Abilitati de comunicare, de ascultare

Capacitatea de a oferi suport clientilor conform solicitarilor

Spirit de echipa si initiativa

Beneficii:

Program de lucru full-time, remote;

Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;

Concedii conform legislației;

Asigurare medicală:

Tichete de masă;

Sporuri de weekend;

Salariu motivant fix.

Responsabilități:

Raspunde la apelurile clientilor;

Rezolva solicitarile clientilor atat la telefon, cat si pe e-mail;

Ofera asistenta in acord cu conditiile si procedura companiei;

Ofera supot tehnic;

Cauta informatiile necesare in functie de fiecare situatie, folosind resursee puse la dispozitie de companie.

SC Clarismart Consulting SRL proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.