Medic specialist diabet zaharat,​ nutritie si boli metabolice

Aplica rapid

Salariu: De la 2000 până la 3500 EURO pe lună

ANGIOMEDICA NOI STIM CE AI PE INIMA SRL
Locație: Bucuresti

Tip job: FullTime

Candidatul Ideal

-         Absolvent al facultății de medicină;

-         Certificat de Membru Colegiul Medicilor, aviz anual libera practica si asigurare malpraxis

-         Abilităţi foarte bune de comunicare si relaţionare;

-         Abilităţi de organizare si atenţie la detalii;

-         Integritate si profesionalism;

Descrierea jobului

Medic in specialitatea - Diabet zaharat, nutritie si boli metabolice (ambulatoriu de specialitate - in program full time, in contract cu CASMB si cu PLATA)

Responsabilități:

-         Stabilește planul de tratament în baza propriei consultații;

-         Consultatii,Testare glicemie, glicemie glicozilata, IGB, plan nutritie, analize si tot ce permite curicula specialitatii;

-         Cunoaște si aplică responsabilităţile de etică si deontologie profesională;

-         Stabileste o relaţie armonioasă cu pacienţii prin crearea unei atmosfere de încredere si respect.