Turnator aluminiu Otelar 15 Euro net ora in 72406 Bisingen,​ Germania

Aplica rapid

Salariu: De la 18 până la 20 EURO pe oră

Orizon GmbH
Locație: Germania

Tip job: FullTime

Descrierea postului

Turnator aluminiu 15 EUR net in 72406 Bisingen, Germania

Turnatorie aluminiu - producator de piese din aluminiu pentru industria auto germana cauta personal cu experienta.

Se cauta turnatori cu experienta la turnarea in cochile cu oala/lingura.

Cerințele postului

Experienta de minim 6 luni in Turnatorie aluminiu, bronz sau fonta sau Combinat metalurgic.

Limba germana este un avantaj, dar nu este necesara. Este personal roman.

Disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi

Limba germana nu e necesara.

Contract de munca german cu Orizon GmbH, angajare permanenta, de la 40 ore/saptamana

Salariu mediu pe luna 2800-3200 euro net.

Cazarea contra cost.

Rog mesaj in Whatsapp sau Apel

(Va apelez in programul de lucru, Luni-Vineri 09:00-16:00).

Lilian Staver

Personal Berater, Orizon GmbH