Vopsitor in camp electrostatic

Media netă estimată pe baza celor 1 de salarii introduse în Salario: 3500 RON/Luna

NORDTEC ROMANIA
Locație: Brasov

SC NORDTEC ROMANIA SRL Brasov este o firma care proiecteaza/ produce vitrine si rafturi frigorifice.

Cerințele postului

Experiența de min 1 an în domeniu - obligatoriu;

Responsabilitate, seriozitate, implicare;

Condiții:

Program de lucru 7:30-16:30 cu o oră pauză;

Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;

Concedii conform legislației;

Ore suplimentare achitate;

Tichete de masă;

Salariu motivant.

Responsabilitățile postului

Verificarea suprafetelor pentru vopsit;

Aplicarea tratamentelor speciale pe suprafetele ce urmeaza sa fie vopsite;

Alegerea materialelor si stabilirea metodei de vopsire;

Omogenizarea, combinarea si diluarea materialelor;

Verificarea suprafetelor vopsite;

Efectuarea lucrarilor de retusare a suprafetelor vopsite;

Utilizarea pistolului electrostatic;

Alte unelte utilizate: masini de lustruit, pensule, pistoale de vopsit, cutite, foarfeci, spacluri, racletete, perii de sarma etc;

Activitate de vopsitor, conform fișei postului.