Specialist Marketing Digital

Aplica rapid

Salariu: De la 2500 până la 3500 LEI pe lună

Pick Up SRL
Locație: Budiu Mic

Tip job: FullTime

Despre Noi

Într-o lume în continuă schimbare, compania noastră stă în fruntea inovației și a creativității. Ne mândrim cu abordarea noastră progresistă în dezvoltarea și promovarea produselor noastre, și căutăm un Specialist Marketing Digital care să împărtășească aceeași pasiune pentru excelență și inovație. Dacă ești gata să îți pui amprenta pe industrie și să conduci campanii de marketing remarcabile, te invităm să te alături echipei noastre.

Responsabilități Principale

Strategie și Creativitate: Elaborarea și implementarea strategiilor de marketing digital care să răspundă obiectivelor companiei, inclusiv dezvoltarea conceptelor creative pentru campaniile online.

Social Media Expertise: Crearea și gestionarea conținutului adaptat pentru Facebook, TikTok, LinkedIn, Instagram, și YouTube. Gestionarea comunicării pe aceste platforme și asigurarea creșterii prezenței noastre online.

Paid Advertising: Implementarea și monitorizarea campaniilor online plătite, atât pe rețelele de socializare, cât și pe Google, optimizându-le pentru a maximiza ROI.

Analiză și Raportare: Analizarea performanței campaniilor digitale (organice și plătite) și furnizarea de rapoarte detaliate către management.

Parteneriate și Promovare: Gestionarea parteneriatelor de marketing și a relațiilor cu furnizorii, inclusiv pentru producția de materiale promoționale și supervizarea contractelor comerciale.

Suport Evenimente: Asistarea în organizarea evenimentelor offline pentru a maximiza vizibilitatea brandului, inclusiv planificarea standurilor, prezentărilor și materialelor promoționale.

Content Creation: Dezvoltarea de conținut atractiv și original, atât vizual cât și textual, pentru diverse platforme și materiale de marketing.

Ce Căutăm

Expertiză demonstrată în marketing digital, inclusiv Social Media, Google Ads, SEO, PPC, și SEM.

Experiență în gestionarea campaniilor plătite și în analiza datelor pentru optimizarea strategiilor.

Creativitate și capacitatea de a dezvolta conținut original și atractiv.

Abilități solide de organizare, planificare și gestionare a mai multor proiecte simultan.

Spirit de echipă, cu abilitatea de a colabora strâns cu departamentele de IT, vânzări și alte echipe relevante.

Pasiune pentru învățarea continuă și adaptabilitate într-un mediu dinamic.

Ce Oferim

Salariu competitiv și pachet de beneficii, incluzând tichete de masă și posibilități de dezvoltare profesională.

Mediu de lucru dinamic și inovator, cu oportunități de a participa la expozitii și evenimente de profil.

Sansa de a lucra într-o echipă creativă și susținătoare, focusată pe atingerea excelenței.

Alătură-te echipei noastre și ajută-ne să modelăm viitorul!