Operator productie 2 schimburi

Aplica rapid

Salariu: De la 3200 până la 4000 LEI pe lună

Clarismart Consulting SRL
Locație: Timisoara

Tip job: FullTime

Cerințe:

-studii medii

-capacitate de invatare si adaptare

-seriozitate

-aptitudini tehnice

-disponibilitatea de a lucra in doua schimburi

-experienta in productie constituie avantaj

Beneficii:

-salariu motivant

-tichete de masa

-tichete cadou de sarbatori

-al 13-lea salariu

-bonus de vacanta

-transport asigurat

-ore suplimentare platite 250

-contract de munca perioada nedeterminata

-asigurare medicala

-asigurare de viata

-cursuri de instruire gratuite

Responsabilități:

-opereaza echipamentele de productie (utilaj cu comanda numerica,motostivuitor)

-realizeaza activitati zilnice aferente fluxului de productie

-realizeaza planul zilnic de productie respectand termenele de productie stabilite si standardele de calitate

-informeaza seful de schimb asupra problemelor legate de procesul de productie

Persoanele interesate sunt rugate sa transmita un CV- ul sau sa apeleze nr. de telefon afisat.

SC Clarismart Consulting SRL proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.