Operator Kanban

Aplica rapid

Salariu: De la 2500 până la 3500 LEI pe lună

G & C TEMP SRL
Locație: Prejmer

Workforce recrutează Operator Kanban pentru o companie din Parcul Industrial Prejmer.

Cerințe:

  • Experiență în logistică
  • Disponibilitate pentru lucru în schimburi

Responsabilități:

  • Colectează cutiile de Kanban din mediul de producție din toate zonele și se asigură că sunt încărcate în camion astfel încât cutiile să fie transportate în depozite pentru a fi umplute
  • Pregătește și umple cutiile de Kanban cu materie primă (componente, consumabile) și transferă cu ajutorul scanner-ului materia primă din locația depozit către zona unde trebuie trimisă materia primă
  • Se asigură că fiecare cutie de Kanban este etichetată corespunzător, înlocuiește etichetele deteriorate, semnalează Departamentului de Lean oportunități de îmbunătățire în ceea ce privește bucla de Kanban
  • Se asigură că locațiile în raftul de Kanban sunt respectate iar cutiile așezate corespunzător
  • Se asigură că gestiunea de care răspunde corespunde cu valoarea stocului din sistem
  • Efectuează inventare zilnice/săptămânale/lunare/anuale la nevoie sau la cerere
  • Efectuează manipularea mărfurilor manual și/sau mecanic

Beneficii:

  • Salariu în funcție de experiență
  • Tichete de masă (35 lei)
  • Spor de noapte
  • Bonus producție 250 lei net lunar
  • Primă de Crăciun și Paște
  • Abonament Medlife
  • Abonament stomatologic cu reducere
  • Abonament la sală 7 Card
  • Bonus de recomandare
  • Transport asigurat din Brașov și împrejurimi