Tehnician calitate

Aplica rapid

Salariu: De la 3200 până la 4000 LEI pe lună

Clarismart Consulting SRL
Locație: Timisoara

Clarismart Consulting cauta tehnician calitate pentru angajare la firma de productie.

Cerinte:

-Studii medii;

-Experienta pe un post similar;

-Responsabititate, atentie sporita la detalii;

-Capacitatea de lucru in echipa si bune abilitati de comunicare.

Responsabilitati:

-Verificarea calitativa a produselor si documentelor de calitate la receptia marfii;

-Sustine activitatile de asigurare a calitatii si realizeaza controlul specific al proceselor de productie;

-Efectueaza controlul proceselor de productie conform planificarii, urmarind atat abaterile de la instructiunile de lucru aferente, precum si cele ale parametrilor tehnici corespunzatori al proceselor de productie;

-Informeaza permanent superiorii, stabileste masuri de imbunatatire a calitatii.

-Contribuie la optimizarea calitatii produselor livrate catre client

Beneficii:

-Salariu atractiv corelat cu experienta

-Transport asigurat/ decontat;

-Tichete de masa;

-Prime de sarbatori;

SC Clarismart Consulting SRL proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.